Untitled Document

OSGB Kapsama Alanımız

Çanakkale OSGB

İş Güvenliği uzmanı , İş yeri hekimi ve Diğer sağlık personellerimiz ÇANAKKALE ili içerisinde tüm noktalarda sizlere OSGB hizmeti başta olmak üzere tüm hizmet kalemlerimiz ile destek olmak için hazır beklemektedir.
Daha Fazlası

İstanbul OSGB

İş Güvenliği uzmanı , İş yeri hekimi ve Diğer sağlık personellerimiz İSTANBUL ili içerisinde tüm noktalarda sizlere OSGB hizmeti başta olmak üzere tüm hizmet kalemlerimiz ile destek olmak için hazır beklemektedir.
Daha Fazlası

Edirne OSGB

İş Güvenliği uzmanı , İş yeri hekimi ve Diğer sağlık personellerimiz EDİRNE ili içerisinde tüm noktalarda sizlere OSGB hizmeti başta olmak üzere tüm hizmet kalemlerimiz ile destek olmak için hazır beklemektedir.
Daha Fazlası

Kırklareli OSGB

İş Güvenliği uzmanı , İş yeri hekimi ve Diğer sağlık personellerimiz KIRKLARELİ ili içerisinde tüm noktalarda sizlere OSGB hizmeti başta olmak üzere tüm hizmet kalemlerimiz ile destek olmak için hazır beklemektedir.
Daha Fazlası

Tekirdağ OSGB

İş Güvenliği uzmanı , İş yeri hekimi ve Diğer sağlık personellerimiz TEKİRDAĞ ili içerisinde tüm noktalarda sizlere OSGB hizmeti başta olmak üzere tüm hizmet kalemlerimiz ile destek olmak için hazır beklemektedir.
Daha Fazlası

Yakında

Büyüme hedefimiz doğrultusunda bizlerle iş birlikteliği yapmak isteyen iş ortaklarımızla yeni çalışma bölgelerinde sizlere OSGB hizmeti başta olmak üzere tüm hizmet kalemlerimiz ile destek olmak için hazır beklemekteyiz.
Daha Fazlası